Czuwaj!


Witaj na stronie 5 Krakowskiej Drużyny Wędrowniczek Virga. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności, dobrze trafiłeś/aś! Serdecznie zapraszamy do przeglądania. 

Szary Trop 2014

2014-03-16 23:00:00

 

16 marca 2014 odbyła się coroczna gra szczepu Wichry - Szary Trop. W tym roku organizowała ją jedna z naszych wędrowniczek, Aga. Naszym zadaniem było obstawienie punktów - udawanie harcerek z czasów wojny czy też prowadzenie studia fotograficznego z wczesnych lat XX wieku. Nasza drużynowa wcieliła się nawet w... bezdomną. :) Trzeba przynać, że ciężko było ją rozpoznać w tym przebraniu.
Przed samą grą uczestniczyłyśmy w apelu poległych na cmentarzu Podgórskim, przy grobie Stanisława Okonia, patrona Piątki Krakowskiej. Następnie odbyła się gra, po której zakończeniu udałyśmy się z pozostałymi uczestnikami na mszę, a w dalszej kolejności na apel przy ulicy Garncarskiej. Trzy z naszych dziewczyn czekała miła niespodzianka - otrzymały z rąk Geparda Wiernego bordowe chusty oznaczające przynależność do Wichrów. Mimo marcowej niepogody, udało nam się miło spędzić dzień.

« Powrót
Kreator www - przetestuj za darmo