Czuwaj!


Witaj na stronie 5 Krakowskiej Drużyny Wędrowniczek Virga. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności, dobrze trafiłeś/aś! Serdecznie zapraszamy do przeglądania. 

Memoriał im. Ewy Bąkowskiej

2013-04-10 21:00:18

 

6 kwietnia, w sobotę, odbyła się druga już edycja Memoriału im. Ewy Bąkowskiej, upamiętniającego zmarłą instruktorkę Piątki, organizowanego przez gniazdo wędrownicze. Tym razem koncert przybrał formę konkursu pod hasłem "Bo jest w Tobie muzyka", w którym wystąpiło kilkanaście grup, w tym trzy w składzie "virgowym": Agnieszka z Kubą i Wojtkiem z piosenką "Ruzica si bila", Agnieszka z Anią i Marcinem wykonujący "Nim wstanie dzień" oraz Ola i Weronika z utworem "La boheme".

Nie obyło się bez sukcesów naszej drużyny - "La boheme" zajęła pierwsze miejsce. Wyróżnienia zdobyli Kuba oraz Martyna z Łukaszem, którym serdecznie gratulujemy.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się jeszcze wyżej podnieść poprzeczkę - zarówno jak chodzi o wykonania, jak i formę memoriału. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym - naprawdę daliście radę! :)

 

Zachęcamy do przesłuchania wykonań z sobotniego wieczoru pod tym adresem

« Powrót
Kreator www - przetestuj za darmo