Czuwaj!


Witaj na stronie 5 Krakowskiej Drużyny Wędrowniczek Virga. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności, dobrze trafiłeś/aś! Serdecznie zapraszamy do przeglądania. 

Akademia Wędrownicza

2014-04-07 20:05:00

 

W dniach 5 i 6 kwietnia 2014 odbyły się zajęcia Akademii Wędrowniczej, dotyczące metodyki stosowanej w naszym przedziale wiekowym. Virgę reprezentowały Agnieszka i Ola. W pierwszym dniu wzięłyśmy udział w warsztatach, podczas których omówiony został paradygmat i praca w drużynie wędrowniczek. Pisałyśmy własne charakterystyki, dyskutowałyśmy o problemach nastolatek, oglądałyśmy prezentacje z najlepszych akcji poszczególnych drużyn w naszym hufcu. Zajęcia zakończyły się nauką przyrządania sushi, które następnie zjadłyśmy na obiad. Możemy śmiało powiedzieć, że zostałyśmy niemal mistrzami w tej dziedzinie. ;)
Drugiego dnia miał miejsce wyczyn, którym okazało się pływanie kajakami po Wiśle. Na początku pogoda nie rozpieszczała, jednak w miarę upływu czasu na niebie pokazało się słońce.
Akcję bez wątpienia można zaliczyć do udanych, i mimo że po tylu latach w Virdze mamy już sporą wiedzę na temat wędrownictwa, na pewno coś jeszcze na tym zyskałyśmy.

« Powrót
Kreator www - przetestuj za darmo